
Alloy Skull Pendant Necklace With Diamond Hiphop Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
More Images




Alloy Skull Pendant Necklace With Diamond Hiphop Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |























