
Ballet Girl Necklace Copper Titanium Steel With Cartoon Characters Mixed Gem Inlay Electroplating Ochain For Women Light Luxury Style
Ballet Girl Necklace Copper Titanium Steel With Cartoon Characters Mixed Gem Inlay Electroplating Ochain For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.90
-65%$1.90
$0.66More Images








Ballet Girl Necklace Copper Titanium Steel With Cartoon Characters Mixed Gem Inlay Electroplating Ochain For Women Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























