
Copper Geometric Microinlaid Zircon Earrings For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $11.83
-65%$11.83
$4.14More Images






Copper Geometric Microinlaid Zircon Earrings For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |























