
Couple Ring 925 Sterling Silver Geometric Mossam Drill Simple Style
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $15.13
-65%$15.13
$5.30More Images





Couple Ring 925 Sterling Silver Geometric Mossam Drill Simple Style
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























