
Couple Ring Sterling Silver Diamond Geometric Simple Style
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $15.84
-65%$15.84
$5.54More Images





Couple Ring Sterling Silver Diamond Geometric Simple Style
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























