
Couple Rings 925 Sterling Silver Geometric Moissanite Sixclaw
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images





Couple Rings 925 Sterling Silver Geometric Moissanite Sixclaw
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























