
Couple's Moissanite Ring 925 Sterling Silver Fashion Geometric Electroplated
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $16.88
-65%$16.88
$5.91More Images




Couple's Moissanite Ring 925 Sterling Silver Fashion Geometric Electroplated
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























