
Couple's Ring Zinc Alloy Constellation Pattern Retro Fashion Electroplating
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Styling | Constellation |
| Weight | 10g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images





Couple's Ring Zinc Alloy Constellation Pattern Retro Fashion Electroplating
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Styling | Constellation |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Styling | Constellation |
| Weight | 10g |























