
Fashion Ins Style Geometric Iron Snake Bone Chain Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
Fashion Ins Style Geometric Iron Snake Bone Chain Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images






Fashion Ins Style Geometric Iron Snake Bone Chain Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























