
Gemstone Jewelry Pendant Necklace For Women S925 Sterling Silver Flower Pattern Set With Crystals
Gemstone Jewelry Pendant Necklace For Women S925 Sterling Silver Flower Pattern Set With Crystals
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 50g |
More Images




Gemstone Jewelry Pendant Necklace For Women S925 Sterling Silver Flower Pattern Set With Crystals
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 50g |























