
Gemstone Set Women's Pendant Necklace With Fishtail Design In S925 Sterling Silver
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Fish Tail,Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $26.11
-65%$26.11
$9.14More Images







Gemstone Set Women's Pendant Necklace With Fishtail Design In S925 Sterling Silver
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Fish Tail,Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Fish Tail,Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























