
Jewelry Alloy Aluminum Clavicle Chain U Shape Metallic Disc Pendant Minimalist Electroplating Necklace Set For Women
Jewelry Alloy Aluminum Clavicle Chain U Shape Metallic Disc Pendant Minimalist Electroplating Necklace Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Weight | 25g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images





Jewelry Alloy Aluminum Clavicle Chain U Shape Metallic Disc Pendant Minimalist Electroplating Necklace Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Weight | 25g |























