
Jewelry Alloy Water Wave Chain Mixed Gem Inlay Flowers Style Women's
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |
Original: $9.38
-65%$9.38
$3.28More Images







Jewelry Alloy Water Wave Chain Mixed Gem Inlay Flowers Style Women's
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |























