
Jewelry Aluminum Cross Chain Women's Simple Punk Geometric Frosted Electroplated Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images











Jewelry Aluminum Cross Chain Women's Simple Punk Geometric Frosted Electroplated Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |























