
Jewelry Baroque Shaped Imitation Pearl And Alloy Clavicle Chain With Geometric Pendant Electroplated Multilayer Necklace
Jewelry Baroque Shaped Imitation Pearl And Alloy Clavicle Chain With Geometric Pendant Electroplated Multilayer Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Alloy + Imitation Pearl + Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images





Jewelry Baroque Shaped Imitation Pearl And Alloy Clavicle Chain With Geometric Pendant Electroplated Multilayer Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Alloy + Imitation Pearl + Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Alloy + Imitation Pearl + Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |























