
Jewelry Copper Geometric Devil's Eye Micropaved Zircon Electroplated Ochain Women's Necklace
Jewelry Copper Geometric Devil's Eye Micropaved Zircon Electroplated Ochain Women's Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.04
-65%$2.04
$0.71More Images






Jewelry Copper Geometric Devil's Eye Micropaved Zircon Electroplated Ochain Women's Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























