
Jewelry Copper Mixed Gem Inlaid Zircon Geometric Electroplating Women's Titanium Steel Ochain Clavicle Necklace
Jewelry Copper Mixed Gem Inlaid Zircon Geometric Electroplating Women's Titanium Steel Ochain Clavicle Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Maria |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images

















Jewelry Copper Mixed Gem Inlaid Zircon Geometric Electroplating Women's Titanium Steel Ochain Clavicle Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Maria |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Maria |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |























