
Jewelry Copper Ochain Long Tassel Necklace Geometric Style Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.34
-65%$2.34
$0.82More Images








Jewelry Copper Ochain Long Tassel Necklace Geometric Style Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























