
Jewelry Copper Snake Bone Chain Geometric Bead Necklace Women's Punk Style Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images






Jewelry Copper Snake Bone Chain Geometric Bead Necklace Women's Punk Style Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























