
Jewelry Fashion Flower Splicing Alloy Waist Chain Body Chain For Women Retro Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 57g |
Original: $4.46
-65%$4.46
$1.56More Images








Jewelry Fashion Flower Splicing Alloy Waist Chain Body Chain For Women Retro Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 57g |























