
Jewelry Imitation Pearl Geometric Leaf Pleated Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images








Jewelry Imitation Pearl Geometric Leaf Pleated Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























