
Jewelry Iron Plastic Flower Clavicle Chain Simple Style Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Plastic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Original: $4.87
-65%$4.87
$1.70More Images






Jewelry Iron Plastic Flower Clavicle Chain Simple Style Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Plastic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Plastic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |























