
Jewelry Metal Alloy Ball Chain Starfish Pendant Necklace With Star Geometric Pattern Dripping Oil Treatment
Jewelry Metal Alloy Ball Chain Starfish Pendant Necklace With Star Geometric Pattern Dripping Oil Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 27g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images







Jewelry Metal Alloy Ball Chain Starfish Pendant Necklace With Star Geometric Pattern Dripping Oil Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 27g |























