
Jewelry Metal Geometric Twist Chain Aluminum Pendant Electroplating Old Money Style Necklace For Women
Jewelry Metal Geometric Twist Chain Aluminum Pendant Electroplating Old Money Style Necklace For Women
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Aluminum |
| Style | Old Money Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 66g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images




Jewelry Metal Geometric Twist Chain Aluminum Pendant Electroplating Old Money Style Necklace For Women
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Aluminum |
| Style | Old Money Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 66g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Aluminum |
| Style | Old Money Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 66g |























