
Jewelry Necklace Copper Glass Geometric Electroplating Devil's Eye
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Circumference | 45Cm |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Glass |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images












Jewelry Necklace Copper Glass Geometric Electroplating Devil's Eye
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Circumference | 45Cm |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Glass |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Circumference | 45Cm |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Glass |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























