🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jewelry S925 Sterling Silver Heartshaped Moissanite Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,2 Carat Moissanite (Heart Shape 8Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Select Color
Select Spec
From $12.23
Original: $34.94
-65%Jewelry S925 Sterling Silver Heartshaped Moissanite Pendant Necklace—
$34.94
$12.23More Images




Jewelry S925 Sterling Silver Heartshaped Moissanite Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,2 Carat Moissanite (Heart Shape 8Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,2 Carat Moissanite (Heart Shape 8Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























