
Men's Moissanite Ring S925 Sterling Silver Round Shape
| Diamond Scores | 3 Carats |
|---|---|
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Men's Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Stone Size | 3 Carats,9Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 20g |
Original: $40.38
-65%$40.38
$14.13More Images




















Men's Moissanite Ring S925 Sterling Silver Round Shape
| Diamond Scores | 3 Carats |
|---|---|
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Men's Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Stone Size | 3 Carats,9Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Scores | 3 Carats |
|---|---|
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Men's Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Stone Size | 3 Carats,9Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 20g |























