
Men's Moissanite Sterling Silver Ring With Round Shape
| Diamond Scores | 1 Carat |
|---|---|
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Men's Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Stone Size | 1 Carat,6.5Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |
Original: $29.77
-65%$29.77
$10.42More Images
















Men's Moissanite Sterling Silver Ring With Round Shape
| Diamond Scores | 1 Carat |
|---|---|
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Men's Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Stone Size | 1 Carat,6.5Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Scores | 1 Carat |
|---|---|
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Men's Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Stone Size | 1 Carat,6.5Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |























