
Metal Geometric Exaggerated Irregular Water Drop Stitching Electroplated Women's Ring Pendant Earrings
Metal Geometric Exaggerated Irregular Water Drop Stitching Electroplated Women's Ring Pendant Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images







Metal Geometric Exaggerated Irregular Water Drop Stitching Electroplated Women's Ring Pendant Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























