
Metal Geometric Round Bead Chain Clavicle Necklace And Multilayer Bracelet Alloy Pendant Copper Material Electroplating Treatment
Metal Geometric Round Bead Chain Clavicle Necklace And Multilayer Bracelet Alloy Pendant Copper Material Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images






Metal Geometric Round Bead Chain Clavicle Necklace And Multilayer Bracelet Alloy Pendant Copper Material Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























