🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Metal Geometric Round Body And Waist Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 48g |
Select Color
From $0.80
Original: $2.29
-65%Metal Geometric Round Body And Waist Chain—
$2.29
$0.80More Images





Metal Geometric Round Body And Waist Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 48g |























