
Metal Pleated Petal Geometric Style Women's Electroplated Alloy Necklace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 123g |
More Images







Metal Pleated Petal Geometric Style Women's Electroplated Alloy Necklace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 123g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 123g |























