
Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Style Threestone Pendant Necklace Set With Diamonds
Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Style Threestone Pendant Necklace Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $16.18
-65%$16.18
$5.66More Images




Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Style Threestone Pendant Necklace Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 15g |























