
Moissanite Jewelry Set With 925 Sterling Silver Water Drop Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | All Yards |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
More Images




Moissanite Jewelry Set With 925 Sterling Silver Water Drop Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | All Yards |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | All Yards |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























