Moissanite Ring S925 Silver Plated 18K Gold Round Synthetic Carbon Silicon Stone Set With Gems
Moissanite Ring S925 Silver Plated 18K Gold Round Synthetic Carbon Silicon Stone Set With Gems
| Diamond Scores | 1 Carat |
|---|---|
| Main Stone Size | 1 Carat |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |
Original: $19.14
-65%$19.14
$6.70More Images
Moissanite Ring S925 Silver Plated 18K Gold Round Synthetic Carbon Silicon Stone Set With Gems
| Diamond Scores | 1 Carat |
|---|---|
| Main Stone Size | 1 Carat |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Scores | 1 Carat |
|---|---|
| Main Stone Size | 1 Carat |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | 6Mm |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |























