
Moissanite S925 Sterling Silver Geometric Fourleaf Clover Ring Set With Diamonds Light Luxury Design
Moissanite S925 Sterling Silver Geometric Fourleaf Clover Ring Set With Diamonds Light Luxury Design
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $15.59
-65%$15.59
$5.46More Images




Moissanite S925 Sterling Silver Geometric Fourleaf Clover Ring Set With Diamonds Light Luxury Design
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3g |























