
Necklace Copper Microinlaid Zircon Electroplating Ochain Women's Light Luxury Cross
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images








Necklace Copper Microinlaid Zircon Electroplating Ochain Women's Light Luxury Cross
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























