🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Heart Shape Zircon Design For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
$0.58
Original: $1.65
-65%Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Heart Shape Zircon Design For Women—
$1.65
$0.58More Images




Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Heart Shape Zircon Design For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |























