
Necklace Copper Zircon Simple Light Luxury Microinlay Geometric Letters Numbers Text Water Wave Chain For Women
Necklace Copper Zircon Simple Light Luxury Microinlay Geometric Letters Numbers Text Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 10g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images






Necklace Copper Zircon Simple Light Luxury Microinlay Geometric Letters Numbers Text Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 10g |























