
Necklace Heart Shape Copper Mixed Gem Inlay Electroplating For Women
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images







Necklace Heart Shape Copper Mixed Gem Inlay Electroplating For Women
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























