
Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Electroplated Simple Beach Ocean Style
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 22g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images








Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Electroplated Simple Beach Ocean Style
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 22g |























