
Necklace Iron Copperclad Iron Sheet Snake Bone Chain Hip Hop Punk Style Geometric Electroplated For Women
Necklace Iron Copperclad Iron Sheet Snake Bone Chain Hip Hop Punk Style Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Iron Sheet |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Iron Sheet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Original: $3.66
-65%$3.66
$1.28More Images




Necklace Iron Copperclad Iron Sheet Snake Bone Chain Hip Hop Punk Style Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Iron Sheet |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Iron Sheet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Iron Sheet |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Iron Sheet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |























