
Necklace Titanium Steel Heart Geometric Gold Inlaid Water Chain For Women
| 8866 | Vacuum Electroplating Of Titanium Steel In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Necklace Titanium Steel Heart Geometric Gold Inlaid Water Chain For Women
| 8866 | Vacuum Electroplating Of Titanium Steel In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8866 | Vacuum Electroplating Of Titanium Steel In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |





















