
Necklace Titanium Steel Retro Flower Inlaid Zircon Electroplating Water Wave Chain For Women
Necklace Titanium Steel Retro Flower Inlaid Zircon Electroplating Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images








Necklace Titanium Steel Retro Flower Inlaid Zircon Electroplating Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















