
Wholesale Titanium Steel Geometric Microinlaid Zircon Pendant Necklace Electroplated For Women
Wholesale Titanium Steel Geometric Microinlaid Zircon Pendant Necklace Electroplated For Women
| 415 | Titanium Steel Material Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.90
-65%$1.90
$0.66More Images





Wholesale Titanium Steel Geometric Microinlaid Zircon Pendant Necklace Electroplated For Women
| 415 | Titanium Steel Material Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 415 | Titanium Steel Material Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















