
Wholesale Women's Casual Pearl Flower Titanium Steel Ochain Necklace With Ushaped Design And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Casual Pearl Flower Titanium Steel Ochain Necklace With Ushaped Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
More Images




Wholesale Women's Casual Pearl Flower Titanium Steel Ochain Necklace With Ushaped Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















