🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Titanium Steel Women's Heartshaped Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Ochain Style Simple Design
Wholesale Titanium Steel Women's Heartshaped Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Ochain Style Simple Design
| 571 | Electroplating Of Titanium Steel In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
$0.54
Original: $1.55
-65%Wholesale Titanium Steel Women's Heartshaped Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Ochain Style Simple Design—
$1.55
$0.54More Images




Wholesale Titanium Steel Women's Heartshaped Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Ochain Style Simple Design
| 571 | Electroplating Of Titanium Steel In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 571 | Electroplating Of Titanium Steel In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |





















