
Pendant Clavicle Necklace Natural Color Treasure Topaz Etothyst S925 Sterling Silver Geometric Style Set With Gems
Pendant Clavicle Necklace Natural Color Treasure Topaz Etothyst S925 Sterling Silver Geometric Style Set With Gems
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $28.45
-65%$28.45
$9.96More Images







Pendant Clavicle Necklace Natural Color Treasure Topaz Etothyst S925 Sterling Silver Geometric Style Set With Gems
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 30g |























