
Pendant Earrings Copper Geometric Electroplated Platinum 18K Gold Retro Light Luxury Women's
Pendant Earrings Copper Geometric Electroplated Platinum 18K Gold Retro Light Luxury Women's
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $9.97
-65%$9.97
$3.49More Images






Pendant Earrings Copper Geometric Electroplated Platinum 18K Gold Retro Light Luxury Women's
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |























