
Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Electroplating Sunflower Leaves Light Luxury Style For Women
Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Electroplating Sunflower Leaves Light Luxury Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images







Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Electroplating Sunflower Leaves Light Luxury Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























